Co je nového

ODDĚLKY prodej 2023

Příjem objednávek oddělků pro rok 2023 ZAHÁJEN.

Včelí farma Nosek na Jiřáku

Přijďte za námi 5. prosince 2015 - ochutnat a nakoupit med a medovinu, naše domácí medové placičky a další. Farmářském tržiště na Jiřáku (nám. Jířího z Poděbrad v Praze).

Náš med v Praze

Přijďte si zakoupit a vytvořit si tak zásoby našeho výborného medu.

Tentokrát budeme v Praze na Farmářském trhu na Jiřáku na slavnosti "Podzimní den českého medu" konané v pátek 19. září a v sobotu 20. září 2014. Přijdťe pobejt a ochutnat naše přírodní produkty.

Letní program na Včelí farmě Nosek 2014

Přijeďte navštívit Včelí farmu Nosek v Kostelní Myslové na Vysočině.

Včelí farma NOSEK na Jiřáku

Včelí farma Nosek - Placka "já <3 med" /ikPřijďte si koupit výborný letošní med, medovinu, propolis a Eliščiny medové placičky a další a další medové dobroty. Tuto sobotu  17. listopadu 2012 od 8,00 hod. do 14,00 hod.  prodáváme ve stánku na farmářském tržitšti na Jiřáku (nám. Jiřího z Poděbrad) v Praze.

Napsali o NÁS

Podzimní festival PRÁZDNIN na venkově - Včelí farma Nosek - Eliška a Eliščiny medové placičkyPřečtěte si a prohlédněte fotografie z letošního Podzimního festivalu PRÁZDNIN na venkově.

Poslechněte si

ČRO 2 - Český rozhlas DVOJKA - poslechněte si:

AUDIOARCHIV ČRO2:
9.10.2012 9:23 Sladíte? A sladíte také medem? Jan Jindra učí strojařinu na střední škole, po republice je ovšem znám spíše jako včelař, který má včelařství prý geneticky dané.

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2738623

Podzimní festival PRÁZDNIN na venkově

Podzimní festival PRÁZDNIN na venkově 2012 na Včelí farmě NOSEK / ikUsměvavá medová placička

Podzimní festival PRÁZDNIN na venkově je i u nás.

"VYSOČINA - regionální produkt"

Včelí farma Nosek oceněná značkou "VYSOČINA - regionální produkt"S hrdostí Vám můžeme oznámit, že se naše výrobky - PASTOVANÝ MED, MEDOVINA a ELIŠČINY MEDOVÉ PLACIČKY staly držitely značky "VYSOČINA - regionální produkt".

Stránky